هتل دایما ریزورت آنتالیا t.gift.gift.gift.gift.gifDaima Resort Hotel Antalya

هتل دایما ریزورت آنتالیا از نزدیکترین هتل های آنتالیا به ساحل و دارای یکی از بهترین پارک های آبی در آنتالیا است که در سه سازه جداگانه به شکل قایق در ساحل دریا بنا شده است.این هتل 5 ستاره مکانی ایده ال برای تفریحات خانوادگی و دوستانه در تور آنتالیا می باشد که تعطیلات شما در آنتالیا را برایتان زیبا و خاطره انگیز می کند. فاصله این هتل تا مرکز آنتالیا حدود 40 کیلومتر و تا فرودگاه آنتالیا حدود 56 کیلومتر استهتل در مجموع دارای 313 اتاق و 670 تخت خواب است. اتاق‌ها در 5 مدل متفاوت طراحی شده‌اند که همه آن‌ها دارای کفپوش گرانیت، حمام با وان، بالکن، سشوار، تلفن مستقیم، صندوق امانات، تلویزیون و مینی‌بار هستند.

برنامه‌های تفریحیشبانه:

هتل دایما ریزورت آنتالیا دارای خدمات تفریحی شبانه از جمله، دیسکو، جشن‌های لب ساحل، بازی‌های کامپیوتری، آمفی تئاتر، نمایش و موزیک زنده می‌باشد

امکانات هتل دایما ریزورت آنتالیا:

 شامل ماساژ ، استخر روباز ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، حمام ترکی و بخار ، شیرجه ،مرکز بدنسازی،تنیس،زمین بازی کودکان، حمام ترکی ، استخر سرباز (فصلی) ، ساحل اختصاصی ، استخر سرپوشیده و ... می باشد.

da1.gif

da2.gif

da3.gif

da4.gif

da5.gif

da63.gif

جهت مشاوره و راهنمایی تور آنتالیا و اطلاع از آخرین و ارزانترین قیمت لحظه آخری تور های آنتالیا با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.