0.00 (0 votes)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مرکزخرید ام ام مایگروس آنتالیا

mm-migros1.jpg

 

از مراکز خرید آنتالیا می توان به فروشگاه زنجیره ای بین المللی ام ام ام مایگروس آنتالیا اشاره کرد که  این فروشگاه زنجیره ای بین المللی سوییسی است و در ساحل کنیالتی یعنی در مرکز شهر آنتالیا واقع شده است . این فروشگاه شامل سوپرمارکتی بزرگ ، فروشگاههای کوچک مختلف ، رستوران ، کافه و سینما ست . این مرکز نیازهای روزانه شما را برطرف میکند و اجناس مارک دار در آن فروخته می شود . ذر این فروشگاه میتونید غذاهای ترکی میل نمایید و لذت ببرید.

mm-migros2.jpg

مرکز خرید MIGROS آنتالیا در ۶ ژوئن سال ۲۰۰۱ در این شهر افتتاح شد و محبوبیت خاصی در بین مردم پیدا کرد به طوری که در حال حاضر در رتبه خوبی نسبت به رقیبان خود ، قرار دارد و از بهترین مراکز خرید ترکیه بشمار می آید .

mm-migros3.jpg

 این مرکز شامل ۱۳۰ فروشگاه است که معروف ترین برندهای دنیا و ترکیه را ارائه می دهند . البته رستوران ها و فست فودهای فروشگاه زنجیره ای بین المللی ام ام ام مایگروس آنتالیا نیز بسیار مشهورند این رستورانها رو به دریای مدیترانه و کوههای زیبای توروس منظره دارند . مراکز سرگرمی و ۸ سینما از دیگر امکاناتی ست که در این فروشگاه پیدا می شود و از تفریحات آنتالیا بشمار می آید .  جالب است بدانید ساکنین شهرهای بودور ، قونیه و اسپارتا برای خرید به این فروشگاه می آیند . این فروشگاه دارای ۳۳ درب ورودی ، دو دستگاه آسانسور و پارکینگی به ظرفیت ۱۳۰۰ خودرو ست

mm-migros4.jpg

mm-migros5.jpg

mm-migros6.jpg

 

 

 

 

 

Rating

کیفیت

Users' reviews

Add review